BJJ
Rekord MMA:
14 - 1 - 0

Nota biograficzna

Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął jako 8 letni chłopiec, kiedy to zaczął trenować zapasy. Jednak po dwóch latach, pod wpływem fascynacji rolami Franka Duxa, porzucił zapasy na rzecz Karate Kyokushin. Później trenował Taekwon-do w wydaniu organizacji ITF, czyli tej, w której jest kontakt z uderzeniami bokserskimi i zaczął tam osiągać sukcesy. Będąc juniorem zdobył Mistrzostwo Polski oraz Puchar Polski.Dotychczasowe największe osiągnięcia tego zawodnika, to wygrana na zawodowej gali MMA na Litwie w 2008 roku, gdzie wygrał pokonując Litwina Deividasa Banaitisa. W tym samym roku Damian Grabowski zdobył tytuł Wicemistrza Świata i Mistrza Europy w brazylijskim jiujitsu.W kwietniu 2009 roku zwyciężył w turnieju MMA w wadze ciężkiej Ultimate Cage Fighters Champions zorganizowanym w Wiedniu, pokonując w rundzie finałowej utytułowanego Serba Miodraga Petkovica.